ВІЗИТКА

Пишна Галина Володимирівна 
Учитель української мови і літератури Новопразького НВК Олександрійської районної ради Кіровоградської області. 1993 року народження. Освіта вища. Закінчила Запорізький націоналтний університет у 2016 році кваліфікаційний рівень спеціаліст, а у 2017 році здобула кваліфікаційний рівень магістра. Спеціальність за дипломом: філолог української мови і літератури (учитель української мови і літератури). З лютого по травень 2016 року працювала у Новопразькій спеціальній школі-інтернат I-II ст вихователем. З 28 серпня 2016 року працюю у Новопразькому НВК.
 Науково-методична проблема «Формування пізнавальних здібностей учнів на уроках української мови і літератури за допомогою ІКТ».
       Учитель - це професія від Бога, а всі інші професії від учителя.
 
 Учителем бути важко, цікаво і відповідально. На ньому лежить відповідальність за знання людства. Вчитель – найголовніша людина в суспільстві.
В. Сухомлинський писав: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».          Я лише розпочинаю свій педагогічний шлях і вважаю, що викладання - велике мистецтво, яке вдосконалюють усе життя. І я тільки починаю осягати його. Майстерність учителя формується під час спілкування з кожним новим учнем. Та не варто сприймати вчителя-початківця лише в перспективі, що є характерним як для нього самого, так і для старших співробітників. «Через деякий час я стану досвідченішим, зможу краще навчати дітей». До цього часто спонукають колеги, які повторюють, що все в тебе попереду. Насправді, кожен молодий педагог, в тому числі і я, уже має все необхідне для того, щоб виховувати дітей. А з досвідом я тільки вдосконалюватиму свої навички. Моє велике бажання замінить майстерність старшого майстра.
            Головним показником хорошого педагога була й залишається любов до школи та дітей. Також справжній учитель повинен вірити у краще. Вірити у своїх дітей, вірити, що зможе навчити навіть найгіршого учня, і мати велике бажання зробити це. Його віра повинна передаватись школярам.
         Педагогічне кредо: 
"Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - справжній учитель."



Л. Толстой

Немає коментарів:

Дописати коментар